Zmiany kadrowe w ALSEN. urbanbiffeN otrzymuje drugą szansę

E-sport
Zmiany kadrowe w ALSEN. urbanbiffeN otrzymuje drugą szansę
fot. ALSEN-Team

Niezadowalające wyniki ALSEN Team wymusiły przeprowadzenie kolejnych roszad w składzie zespołu. Z drużyny ustępują mafros i Mopsin, a na ich miejsce przyjęci zostali urbanbiffeN oraz YouBreak.

W ostatnich tygodniach ALSEN Team sprawował się poniżej oczekiwań. Niepowodzenie podczas ESL Mistrzostw Polski wymusiło na zawodnikach podjęcie radykalnych kroków w postaci zmian kadrowych. Decyzja budzi wiele kontrowersji, ponieważ do składu powróci urbanbiffeN, który w marcu został wyrzucony w odpowiedzi na chamskie zachowanie podczas meczu. Oprócz niego do zespołu dołączy również YouBreak. Wprowadzenie dwóch nowych graczy wymusiło decyzję zakończeniu współpracy z mafrosem i Mopsimem. Przedstawiciel zarządu ALSEN oraz kapitan dywizji CS:GO wydali oficjalne oświadczenia w tej sprawie.

Zespół doszedł do wniosku, że potrzeba zmian które poprawią osiągane rezultaty. Na początku byłem sceptycznie nastawiony do ponownego przyjęcia Mateusza w nasze barwy. Po wielu rozmowach oraz zapewnieniach zawodnika a przede wszystkim bardzo dobrego wkomponowania w resztę zespołu postanowiłem dać „urbanowi” jeszcze jedną szansę. Świetnie prezentuje się również forma Piotra, nie mogę doczekać się pierwszych oficjalnych spotkań nowego składu - powiedział Bartłomiej „Bsg” Sękowski.

Problemy wewnętrze skłoniły nas do poszukania rozwiązań danej sytuacji. Wspólnie stwierdziliśmy, że potrzebujemy coś zmienić. Dołącznie Urbana i YouBreak’a sprawią, że poprawimy nasze wyniki oraz atmosferę. Urban popełnił błąd ale każdy zasługuje na drugą szansę. Jest mega skillowym zawodnikiem a przyda nam się taki snajper w naszych szeregach. Youbreak natomiast jest świetnym aimerem oraz opanowanym graczem co z pewnoscią pozytywnie wpłynie na zespół. Jednocześnie chciałbym podziękować Mopsowi i Mafrosowi za wspólną grę. Nie możemy doczekać się prawdziwego sprawdzianu – oświadczył Piotr „PeTeR” Wielgórski.


Aktualny skład ALSEN Team:

Piotr „PeTeR” Wielgórski
Mateusz „urbanbiffeN” Marko
Wojciech „PieniX” Pieńkowski
Piotr „YouBreak” Chodoła
Szymon „JaKu” Maciąg

Jakub Nowak, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie