Zwycięzcy Copenhagen Games szukają nowej organizacji

E-sport
Zwycięzcy Copenhagen Games szukają nowej organizacji
fot. HLTV.org

Drużyna Counter-Strike: Global Offensive reprezentująca do tej pory barwy Singularity rozstała się ze swoją organizacją. Zwycięzcy tegorocznej odsłony Copenhagen Games są gotowi na „nowe możliwości”.

Duńczycy dali się poznać lepiej światu, awansując do głównej części turnieju CS:GO podczas Copenhagen Games. Szybko okazało się, że promocja do zasadniczej fazy nie była tylko przypadkiem, a zwycięstwa z iGame.com, dreamchasers i BIG pozwoliły im wznieść triumfalny puchar na scenie. Po udanym miesiącu Skandynawowie wzbili się do czołowej dwudziestki najlepszych drużyn na świecie, plasując aktualnie dziewiętnastą pozycję w autorskim zestawieniu HLTV.org. Aktualnie biorą natomiast udział w czwartej odsłonie HellCase Cup, w której do niedawna śledziliśmy również poczynania Team Kinguin.

 

Skład ex-Singularity:

Allan "AnJ" Jensen

Thomas "Ryxxo" Nielsen

Peter "Inzta" Kragelund

Lucas "Lukki" Pilheden

Mads "Console" Skovby

 

Zachęceni sukcesami gracze postanowili nie przedłużać wygasających kontraktów z Singularity. I choć umowy jeszcze ich obowiązują, świat dowiedział się, że poszukują nowego domu. - Chcielibyśmy podziękować Atle Stehouwerowi i organizacji całej organizacji Singularity za możliwość rozwoju. Będziemy oczywiście odpowiadać za nasze obowiązki w pozostałym okresie kontraktacji. Poinformowali w specjalnym oświadczeniu gracze. 

Szymon Groenke, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie