Brodnicka: Chcę bronić pasa mistrzyni świata na Polsat Boxing Night

Sporty walki

Już 13 maja na gali w Częstochowie Ewa Brodnicka (12-0, 2 KO) zmierzy się Irmą Balijagic Adler (16-7, 8 KO) w walce o tymczasowy pas WBO wagi super piórkowej. - Jestem w życiowej formie i zrobię wszystko, żeby ten pas zdobyć, a następnie obronić go na Polsat Boxing Night 7 - mówi Polka.

Brodnicka przystępując do tego pojedynku będzie musiała zrezygnować z tytułu mistrzyni Europy. - Jak zawsze, jestem dobrze przygotowana do walki. Tym razem uniknęłam nawet jakichś przeziębień, kontuzji. Udało mi się nie opuścić ani jednego treningu. Waga już prawie jest zrobiona. Chciałabym pokazać się z jak najlepszej strony. Wyeliminowałam bardzo dużo błędów. Podeszłam do tej walki bardzo poważnie, bo to uwieńczenie mojej jedenastoletniej pracy - mówi Polka.

 

Brodnicka ma już zakontraktowany pojedynek na gali Polsat Boxing Night 7, która odbędzie się 24 czerwca w Gdańsku. Rywalka Polki nie jest jednak jeszcze znana. Czy na Polsat Boxing Night Brodnicka wystąpi z psem WBO? - Niektórzy mówią, że to tylko formalność, ale to jest poważna przeciwniczka. Wiem jedno. Jestem w życiowej formie i zrobię wszystko, żeby ten pas zdobyć, a następnie obronić go na PBN 7. Wiem co zrobić, żeby wygrać z Irmą Adler - zapowiada Brodnicka.

 

Cała rozmowa z Ewą Brodnicką do obejrzenia w załączonym materiale wideo.

SA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie