Pierwszy siatkarz przedłużył kontrakt z MKS Będzin

Siatkówka
Pierwszy siatkarz przedłużył kontrakt z MKS Będzin
fot. Radoslaw Jozwiak/Cyfrasport

Środkowy Mateusz Przybyła w przyszłym sezonie nadal będzie reprezentować barwy MKS-u Będzin. Dla zawodnika, który w ostatnim czasie zmagał się z kontuzją będzie to trzeci sezon w barwach będzińskiego zespołu.

Mierzący 208 cm wzrostu siatkarz w ostatnich miesiącach pauzował z powodu urazu, którego nabawił się podczas meczu w Częstochowie w listopadzie ubiegłego roku.

 

– Kontuzja wyłączyła mnie z gry w dużej części sezonu, dlatego też nie mogę zaliczyć go do udanych, ale najważniejsze, że dla całego zespołu były to udane rozgrywki – powiedział Mateusz Przybyła.

Sezon 2017/2018  dla 26-letniego środkowego będzie trzecim w brawach klubu z Będzina. Wcześniej był graczem m. in. AZS-u Częstochowa oraz Jastrzębskiego Węgla.

 

– Przede mną bardzo ważny sezon, w którym chcę pokazać się z jak najlepszej strony. Do zobaczenia na pierwszym treningu! – dodał.

Przybyła jest pierwszym siatkarzem, który przedłużył kontrakt z 11. ekipą minionego sezony PlusLigi. Z kolei Krzysztof Rejno po sezonie spędzonym na wypożyczeniu w Będzinie wróci do ZAKSY Kędzierzyn-Koźle.

 

ask, Polsat Sport, mksbedzin.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze