Powrót Kapustki do Cracovii? "To niemożliwe"

Piłka nożna
Powrót Kapustki do Cracovii? "To niemożliwe"
fot. PAP

Bartosz Kapustka ma za sobą fatalny sezon w barwach Leicester City, jego odejście jest więc przesądzone. Wciąż nie znamy klubu, w jakim w przyszłym sezonie wystąpi reprezentant Polski. Wiemy natomiast, że nie istnieje temat jego powrotu do Cracovii.

Bartosz Kapustka po imponującym sezonie w barwach Cracovii pojechał na Euro 2016 i zyskał status wielkiego talentu po imponującym występie z Irlandią Północną. Wielki turniej zaowocował wielkim transferem, jednak jego kariera nie potoczyła się tak jak sobie wymarzył: Leicester City kupiło go za 5 milionów euro, jednak w zespole mistrza Anglii nigdy nie przebił się do pierwszego składu.

Sezon 2016-2017 był dla Lisów niezwykle ciężki, bowiem w pewnym momencie w oczy zajrzało im nawet widmo spadku z Premier League. Zespół opuścił Claudio Ranieri, jednak pod okiem Craiga Shakespeare'a sytuacja Kapustki się nie zmieniła. Młody reprezentant Polski w niebieskiej koszulce spędził zaledwie 150 minut, a w lidze angielskiej nawet nie zadebiutował.

Już zimą mówiło się o wypożyczeniu zawodnika, jednak jedyną drogą "ucieczki" był - zgodnie z zasadami - powrót do Cracovii. Do takiego ruchu wówczas nie doszło, jednak temat byłego klubu 21-latka powraca jak bumerang. Czy tym razem jest szansa na grę w koszulce Pasów? Kategoryczne "nie" powiedział w rozmowie z serwisem WP.pl prezes Cracovii, Janusz Filipiak.
Bartek pojawił się w Krakowie na meczu z Arką, jednak nie zamieniliśmy wówczas ani słowa. Jego powrót na Kałuży jest po prostu niemożliwy. Kosztował wielkie pieniądze i mimo nieudanego sezonu nikt nie odda go za darmo - my takich pieniędzy na pewno nie posiadamy. Jeśli chodzi o wypożyczenie, wszystko zależy od Bartka, który jednak nie chce patrzeć wstecz.

ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze