Specjalny zegar odliczy czas do rozpoczęcia siatkarskich ME

Siatkówka
Specjalny zegar odliczy czas do rozpoczęcia siatkarskich ME
fot. Cyfrasport

Na 100 dni przed rozpoczęciem mistrzostw Europy w piłce siatkowej mężczyzn Eurovolley Poland 2017, 16 maja 2017 roku w Krakowie uruchomiony zostanie specjalny zegar odliczający czas do rozpoczęcia turnieju.

Uroczyste uruchomienie zegara, na które zapraszają Jacek Majchrowski – prezydent Krakowa, miasta-gospodarza Eurovolley Poland 2017 i Jacek Kasprzyk – Prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej rozpocznie się o 11.30 na rondzie Matecznego.

 

W trakcie uroczystości wręczone zostaną także oficjalne nominacje dla krakowskich Ambasadorów Mistrzostw Europy w piłce siatkowej mężczyzn Eurovolley Poland 2017, którzy są znakomitymi postaciami polskiej i krakowskiej siatkówki.

 

Przygotowanych zostało wiele atrakcji i pamiątek związanych z Eurovolley Poland 2017, w tym specjalnego czeku-biletu na wszystkie mecze w Krakowie. Po specjalnym odliczaniu zegar uruchomiony zostanie punktualnie o 12.00.

 

Przypomnijmy: mistrzostwa Europy w piłce siatkowej rozpoczną się 24 sierpnia 2017 roku, a oficjalna ceremonia i mecz otwarcia: Polska – Serbia nastąpi na PGE Narodowym w Warszawie. Turniej rozegrany zostanie w czterech miastach: Gdańsku, Szczecinie, Katowicach i Krakowie.

 

Kraków jest miastem-gospodarzem, w którym turniej potrwa najdłużej. W fazie grupowej (grupa C) zaprezentują się siatkarze Rosji, Bułgarii, Słowenii i Hiszpanii – mecze odpowiednio: 24, 26, 28 sierpnia 2017 roku. 30 sierpnia odbędzie się faza play-off, a dzień później ćwierćfinały. 2 września w rywalizacji pozostaną już tylko cztery najlepsze zespoły Starego Kontynentu, które rozegrają półfinały. 3 września będzie ostatnim dniem turnieju, w którym toczyć się będzie walka o brązowy i złoty medal Mistrzostw Europy w piłce siatkowej mężczyzn Eurovolley Poland 2017. Wszystkie spotkania rozgrywane będą o 17.30 i 20.30.

 

W przypadku powodzenia w fazie grupowej, kolejne mecze z udziałem reprezentacji Polski odbywać się będą właśnie w Krakowie. Już pod koniec ubiegłego roku rozpoczęła się sprzedaż biletów na wszystkie spotkania Eurovolley Poland 2017. Szczegóły na www.ebilet.pl.

RM, pzps.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze