Rozdano komplet zaproszeń na ESL One Cologne

E-sport
Rozdano komplet zaproszeń na ESL One Cologne
fot. ESL

Organizatorzy imprezy rozdysponowali zaproszenia pomiędzy dwanaście czołowych drużyn. Listę uczestników ESL One Cologne uzupełnią cztery ekipy, które pomyślnie przebrną przez kwalifikacje.

ESL One Cologne 2017 odbędzie się 7-9 lipca na terenie LANXESS Arena. Na miejscu pojawi się szesnaście drużyn, który zmierzą się ze sobą o pulę nagród wynoszącą 250 tysięcy dolarów. Organizatorzy zawodów zdecydowali się zaprosić aż dwanaście formacji, z czego wszystkie są sklasyfikowane w czołowej piętnastce światowych rankingów. Już wkrótce dołączą do nich cztery kolejne zespoły wywodzące się z regionalnych kwalifikacji.

 

Aktualna lista uczestników ESL One Cologne 2017:

 

Cloud9

FaZe Clan

fnatic

G2 Esports

Immortals

mousesports

Natus Vincere

North

OpTic

Virtus.pro

SK Gaming

Ninjas in Pyjamas

 

Turniej w Kolonii stanowi ostatni przystanek przed najważniejszą imprezą sezonu, czyli PGL Major Kraków. Niewątpliwie to właśnie polski turniej stanie się priorytetem dla wielu czołowych drużyn, które zachowają nań najciekawsze taktyki i wszelkie asy w rękawie. Niezależnie od tego, niezwykle mocna obsada ESL One Cologne również stanowi gwarancję porywającego widowiska. Szykuje się niezwykle intensywny początek wakacji dla wszystkich miłośników sportów elektronicznych.

Jakub Nowak, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze