Burneika chce się bić z Pudzianowskim! Szykuje się prawdziwy hit

Sporty walki

Według dyrektora sportowego federacji KSW, po ewentualnej wygranej w walce z Pawłem "Popkiem" Mikołajuwem (2-2, 2 KO) na PGE Narodowym, Robert "Hardkorowy Koksu" Burneika (2-0, 1 SUB) zamierza rzucić wyzwanie Mariuszowi Pudzianowskiemu (10-5, 1 NC, 4 KO, 2 SUB).

Gala KSW 39: Colosseum zbliża się wielkimi krokami! Już 27 maja na Stadionie Narodowym zobaczymy wiele pojedynków, które dostarczą mnóstwo adrenaliny wszystkim miłośnikom mieszanych sztuk walki. Jednym z wydarzeń, które tego dnia przyciągnie uwagę widzów będzie z pewnością pojedynek "Hardkorowego Koksa" z "Popkiem". Według Rysiewskiego w przypadku wygranej sympatycznego Litwina, w kolejnej walce chciałby się on zmierzyć z "Pudzianem"!

Dyrektor sportowy KSW Wojsław Rysiewski był gościem podcastu MMA Slap #38, w którym przyznał, że tylko jedno nazwisko interesowałoby Burneikę po zbliżającej się gali. Na Stadionie Narodowym Pudzianowski zmierzy się z innym byłym polskim strongmanem Tyberiuszem Kowalczykiem (3-0, 2 KO, 1 SUB).

Jak myślicie, który z nich okazałby się silniejszy w bezpośredniej konfrontacji?

W walce wieczoru na gali KSW 39: Colosseum dojdzie do starcia dwóch mistrzów: Mameda Khalidova (33-4-2, 13 KO, 17 SUB) z Borysem Mańkowskim (19-5-1, 3 KO, 7 SUB). Na PGE Narodowym wystąpią również m.in. Mariusz Pudzianowski (10-5, 1 NC, 4 KO, 2 SUB), Marcin Różalski (6-4, 3 KO, 2 SUB), Łukasz Jurkowski (15-10, 4 KO, 6 SUB) czy debiutujący w zawodowym MMA Damian Janikowski (0-0).

AŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze