Steaua Bukareszt po obrońcę Lecha! Kolejorz nie zarobi?

Piłka nożna
Steaua Bukareszt po obrońcę Lecha! Kolejorz nie zarobi?
fot. CyfraSport
Maciej Wilusz (na pierwszym planie) wiosną jest regularnym graczem pierwszego składu Lecha.

Gigi Becali, właściciel Steauy Bukareszt potwierdził zainteresowanie obrońcą Lecha Poznań, Maciejem Wiluszem. 28-latek nie jest czołową postacią defensywy Lecha Poznań, chociaż wiosną gra bardzo regularnie. Po sezonie wygaśnie mu kontrakt, więc do Rumunii będzie mógł przenieść się za darmo.

"Potrzebujemy szybkiego stopera, a idealne kandydatury znaleźliśmy w polskiej lidze" - mówił tajemniczo Gigi Becali, właściciel Steauy Bukareszt. Jak donosi serwis Fanatik.ro, mowa o Macieju Wiluszu z Lecha Poznań. Przedstawiciele uznanej rumuńskiej firmy mają obserwować 28-latka podczas hitowego starcia z Legią w środę.

Kontrakt Wilusza z Lechem wygaśne z końcem czerwca, więc będzie mógł przenieść się za granicę za darmo. Jest on czterokrotnym reprezentantem Polski, jednak jego ostatni mecz miał miejsce w czerwcu 2014 z Litwą (2:1).

Obrońca występuje w Lechu od sezonu 2014/2015. W tych rozgrywkach wystąpił w 21 spotkaniach, jest częścią rotacji Kolejorza, który jest wiceliderem Ekstraklasy w grupie mistrzowskiej.

W zespole z Bukaresztu występowali między innymi Łukasz Szukała, Rafał Grzelak i Paweł Golański.

ch, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie