Nowy przyjmujący w BBTS Bielsko-Biała

Siatkówka
Nowy przyjmujący w BBTS Bielsko-Biała
fot. PAP

Przyjmujący Piotr Łukasik podpisał kontrakt z BBTS-em Bielsko-Biała. 22-letni zawodnik do 14. zespołu PlusLigi przeniesie się z pierwszoligowego KPS-u Siedlce.

Łukasik w ostatnich trzech sezonach występował w pierwszoligowej drużynie KPS Siedlce, z którą w ubiegłym sezonie sezonie zdobył brązowy medal rozgrywek. Mierzący 207 cm wzrostu siatkarz w przeszłości reprezentował barwy Indykpolu AZS Olsztyn w Młodej Lidze oraz PlusLidze.

- Bardzo się cieszę, że udało mi się podpisać kontrakt z zespołem występującym w PlusLidze. Miałem propozycje od kilku zespołów z I Ligi, natomiast ta z Bielska była jedyną z najwyższej klasy rozgrywkowej. Zdecydowałem się z niej skorzystać ze względu na same pozytywne opinie, zarówno na temat samego klubu, jak i miasta. Chciałbym przede wszystkim poprawić swoje umiejętności i wywalczyć sobie jak najwięcej czasu na parkiecie. Zależy mi również, żebyśmy stworzyli wartościowy zespół, który będzie walczył w każdym meczu od pierwszej do ostatniej piłki - powiedział 22-letni przyjmujący.

ask, Polsat Sport, bbtsbielsko.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze