Kurek odchodzi ze Skry? Jego partnerka negocjuje z Turkami

Siatkówka
Kurek odchodzi ze Skry? Jego partnerka negocjuje z Turkami
fot. Cyfrasport

Niedawno informowaliśmy, że turecki klub Ziraat Bankasi Ankara jest zainteresowany pozyskaniem reprezentanta Polski Bartosza Kurka. Jak się okazało, warunki kontraktu z klubem z Turcji negocjuje również jego partnerka życiowa, również siatkarka, Anna Grejman.

Szefowie ŁKS Commercecon Łódź zaproponowali Grejman podpisanie umowy na przyszły sezon, jednak menedżer siatkarki odmówił, twierdząc, że negocjuje dla niej kontrakt z drużyną z ligi tureckiej – informuje "Dziennik Łódzki".

 

Kurek miał już wynegocjowaną umowę z PGE Skrą, jednak wciąż nie podpisał kontraktu. Ważna dla siatkarza była również kwestia znalezienia klubu dla jego partnerki. Brak zainteresowania Grejman grą w Łodzi oznacza, że zagraniczny transfer Kurka wydaje się coraz bardziej prawdopodobny. Zdaje się to potwierdzać wiadomości o negocjacjach 28-letniego zawodnika z ekipą Ziraat Bankasi Ankara, w której niedawno znalazł zatrudnienie inny reprezentant Polski – Dawid Konarski.

 

 

#mojeplecymojewszystko ♥️

A post shared by Anna Grejman (@grejmanka) on May 10, 2017 at 10:06am PDT

 

W poprzednim sezonie Kurek miał występować w JT Thunders. Z powodu kłopotów zdrowotnych zrezygnował jednak z wyprawy do Japonii i zakotwiczył w Bełchatowie. Choć początek sezonu spędził głównie w kwadracie dla rezerwowych, w końcówce  – po przejściu na pozycję przyjmującego – był jednym z czołowych zawodników swego klubu, z którym wywalczył wicemistrzostwo Polski.

RM, Polsat Sport, dzienniklodzki.pl
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie