Podbeskidzie Bielsko-Biała - Sandecja Nowy Sącz. Transmisja w Polsacie Sport

Piłka nożna
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Sandecja Nowy Sącz. Transmisja w Polsacie Sport
fot. PAP

W meczu inaugurującym 32. kolejkę Nice 1 Ligi Podbeskidzie Bielsko-Biała podejmie u siebie Sandecję Nowy Sącz. Czy podopiecznych Jana Kociana stać na pokonanie lidera i ponowne włączenie się do walki o Ekstraklasę? Transmisja meczu Podbeskidzie Bielsko-Biała - Sandecja Nowy Sącz w Polsacie Sport.

Podopieczni Radosława Mroczkowskiego, dzięki korzystnym rozstrzygnięciom spotkań poprzedniej kolejki, już od środy są świeżo upieczonymi beniaminkami najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej! Choć nie wiadomo jeszcze jak prezentować się będą, w przyszłym sezonie, na tle ekstraklasowych przeciwników, to w Nice 1 Lidze są nie do powstrzymania! Wystarczy powiedzieć, że wtorkowe zwycięstwo nad Zniczem Pruszków (5:2) było ich ósmą ligową wygraną z rzędu!

Podbeskidzie nadal szuka stabilizacji formy, która na tym etapie rozgrywek z pewnością bardzo by im się przydała. Gospodarze są bowiem jedną z ośmiu drużyn, które nadal pozostają w walce o awans z drugiego miejsca i tylko dzięki zwycięstwu z liderującą tabeli Sandecją będą mogli przedłużyć swoje szanse. Czy po remisie z GKS Tychy (2:2) i porażce z Pogonią Siedlce (0:3) bielszczanom uda się pokonać najsilniejszą drużynę stawki? Przekonamy się już wkrótce!  

Transmisja sobotniego meczu Podbeskidzie Bielsko-Biała - Sandecja Nowy Sącz od 14.45 w Polsacie Sport. Komentują Piotr Przybysz i Tomasz Łapiński.

AŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze