Podopieczni Radosława Mroczkowskiego, dzięki korzystnym rozstrzygnięciom spotkań poprzedniej kolejki, już od środy są świeżo upieczonymi beniaminkami najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej! Choć nie wiadomo jeszcze jak prezentować się będą, w przyszłym sezonie, na tle ekstraklasowych przeciwników, to w Nice 1 Lidze są nie do powstrzymania! Wystarczy powiedzieć, że wtorkowe zwycięstwo nad Zniczem Pruszków (5:2) było ich ósmą ligową wygraną z rzędu!

Podbeskidzie nadal szuka stabilizacji formy, która na tym etapie rozgrywek z pewnością bardzo by im się przydała. Gospodarze są bowiem jedną z ośmiu drużyn, które nadal pozostają w walce o awans z drugiego miejsca i tylko dzięki zwycięstwu z liderującą tabeli Sandecją będą mogli przedłużyć swoje szanse. Czy po remisie z GKS Tychy (2:2) i porażce z Pogonią Siedlce (0:3) bielszczanom uda się pokonać najsilniejszą drużynę stawki? Przekonamy się już wkrótce!  

Transmisja sobotniego meczu Podbeskidzie Bielsko-Biała - Sandecja Nowy Sącz od 14.45 w Polsacie Sport. Komentują Piotr Przybysz i Tomasz Łapiński.