Inne

SK Telecom T1 lepsze od G2 Esports

Noc z niedzieli na poniedziałek była niezwykła dla fanów League of Legends na całym świecie. Wszystko to za sprawą zmagań Mid-Season Invitational 2017. W wielkim finale broniące tytułu SK telecom T1 zmierzyło się z G2 Esports i jak nie trudno było przewidzieć, to właśnie Faker i spółka wznieśli nad swoimi głowami trofeum. Mimo wszystko nie był to łatwy pojedynek dla SKT. Europejczycy udowodnili, że mogą być godnym rywalem nawet dla fenomenalnych Koreańczyków. Mecz zakończył się rezultatem 3:1.

Emocje wzbudzała jednak nie tylko sama rozgrywka, ale również oprawa widowiska i wielka niespodzianka, jaką kibicom zgotowali organizatorzy imprezy. Tuż po "ostatnim gwizdku" na scenę wyszła żywa legenda piłki nożnej, drugi najlepszy strzelec w historii mistrzostw świata i dwukrotny zdobywca złotego medalu na tymże turnieju (w 1994 i 2002 roku) - Ronaldo Luís Nazário de Lima. Brazylijczyk — sądząc po widniejącym na jego twarzy szerokim uśmiechu — miał ogromną przyjemność wręczania zwycięzcom złotych medali.

Warto przypomnieć, że na początku roku Ronaldo postanowił kupić część udziałów, a tym samym zostać partnerem CNB e-Sports Club, zespołu League of Legends, który występuje na co dzień w brazylijskiej lidze CBLoL.

 

Moment wręczania medali przez Ronaldo możecie obejrzeć w poniższym materiale.