Riot Games szuka talentów w krajach Nordyckich

E-sport
Riot Games szuka talentów w krajach Nordyckich
fot. printerest.com

Włodarze organizacji utworzyli edycję Scouting Grounds w poszukiwaniu wybitnych talentów League of Legends krajów nordyckich.

Scouting Grounds jest jedną z inicjatyw Riot Games, która ma na celu znalezienie graczy z ponadprzeciętnymi umiejętnościami wśród społeczności. Podczas imprezy gracze mają szansę poznać świat e-sportowego profesjonalizmu od środka, a także nauczyć się nowych rzeczy i rozbudować swoje umiejętności. Bardzo popularną edycją były zeszłoroczne Scouting Grounds w Północnej Ameryce, które odbyły się w studio NA LCS w Los Angeles. Wielu przybyłych graczy bardzo ciepło wypowiadało się na temat inicjatywy, a jeden z nich nawet powiedział, że „jest to turniej, w którym powinieneś pokazać swoje umiejętności, ale nauczyłem się tu więcej, niż przez dwa lata grania solo queue.”

 

Jak widać jest to świetny sposób na wyszukiwanie jeszcze nieoszlifowanych diamentów League of Legends. Teraz Riot Games skierowało swój wzrok na państwa północnej części Europy. Organizatorzy podkreślają, że kraje nordyckie wydają na świat wielu utalentowanych graczy i najwyższy czas poszukać nowych gwiazd, które pójdą w ślady Bjergsena, Rekklesa, czy Zvena. Turniej odbył się w sobotę 20 maja, a zorganizowany został przez Copenhagen Flames, która również prowadziła audycję. 

Aleksander Błażejewicz, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie