Jevtic na dłużej w Lechu Poznań

Piłka nożna
Jevtic na dłużej w Lechu Poznań
fot. Cyfra Sport

Szwajcar Darko Jevtic przedłużył kontrakt z Lechem Poznań do czerwca 2020 roku - poinformował klub. 24-letni piłkarz od trzech lat występuje w poznańskim zespole. Poprzednia umowa ważna była do końca sezonu 2017/18.

Obecny sezon jest niezwykle udany dla Jevtica, który zdobył dziewięć bramek i zanotował 12 asyst.

 

"Darko wyrósł na jednego z liderów drużyny, ma za sobą najlepszy sezon w naszym klubie. Udowodnił, że nie bez powodu traktowany jest jako jedna z najważniejszych postaci w zespole. To też sygnał, że chcemy zostawiać w drużynie jej liderów. Darko identyfikuje się z klubem i pokazał to w bardzo ważnym momencie sezonu" - powiedział wiceprezes Lecha Piotr Rutkowski, cytowany przez oficjalną stronę klubową.

 

Mający serbskie korzenie Jevtic w barwach "Kolejorza" wystąpił dotychczas w 110 oficjalnych meczach, w których zdobył 20 bramek. Pomocnik nie ukrywał, że zależało mu na przedłużeniu kontraktu.

 

"Teraz mogę się w pełni skupić na tym, żeby ciężko pracować i koncentrować się tylko na treningach oraz meczach, które przed nami. Podpisanie kontraktu to też motywacja, dzięki której z czystą głową podchodzę do ostatnich spotkań w sezonie" - zaznaczył.

kl, PAP

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze