Spięcie Popka Monstera z Burneiką na ważeniu! (WIDEO)

Sporty walki

Było gorąco na oficjalnym ważeniu przed galą KSW 39: Colosseum! Popek Monster (2-2, 2 KO) i Robert Burneika (2-0, 1 SUB) dali się ponieść emocjom, co zaowocowało lekkim spięciem.

Ich starcie już od momentu ogłoszenia budzi gigantyczne zainteresowanie wśród fanów MMA. Burneika nie walczył od czterech lat, podczas gdy Popek Monster pojawi się w klatce KSW, by zmazać plamę po porażce w 80 sekund z Mariuszem Pudzianowskim. To było w grudniu zeszłego roku, a sam przegrany od razu zapowiedział, że zamierza trenować jeszcze ciężej, by wrócić i wygrać. Szybko dostał więc szansę na rehabilitację.


Przez kilkanaście tygodni obaj toczyli bitwę na łamach mediów społecznościowych. Raz górą był jeden, raz drugi, ale tak naprawdę wszystko sprowadzało się do tego, kto będzie lepszy w klatce. Zanim jednak przemówią pięści, Popek i Burneika spotkali się m.in. na konferencji prasowej, na której to rozbawili wszystkich zebranych.

Dzień później, w piątek, odbyła się oficjalna ceremonia ważenia. Jako że ich walka została zakontraktowana w kategorii "open" nie musieli martwić się o to, że nie zmieszczą się w limicie. Ostatecznie Burneika wniósł na wagę 125 kg, a Popek - 123. Najciekawiej było jednak wtedy, gdy obaj spojrzeli sobie w oczy. Większą inicjatywę wykazał "Hardkorowy Koksu", który lekko sprowokował rywala. Między nich szybko wskoczyli włodarze organizacji, by sytuacja nie wymknęła się spod kontroli.

Cała sytuacja w załączonym materiale wideo.

Kup zezwolenie na publiczne odtwarzanie KSW 39 i zapewnij dodatkowe atrakcje w swoim barze, restauracji lub hotelu. Więcej informacji na stronie licencje.polsat.pl.

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.