Henryk Apostel gościem Cafe Futbol!

Piłka nożna
Henryk Apostel gościem Cafe Futbol!
fot. Polsat Sport

Najbliższe Cafe Futbol będzie poświęcone reprezentacjom Polski. Mateusz Borek wraz z Henrykiem Apostelem i Romanem Kołtoniem odniosą się do powołań Adama Nawałki i Marcina Dorny, a także braku Arkadiusza Milika i Piotra Zielińskiego na Euro U-21. Cafe Futbol już w niedzielę od 11:00 w Polsacie Sport.

Skoro głównym tematem Cafe Futbol będą reprezentacje Polski, to w studiu nie może zabraknąć Henryka Apostela. Byłego selekcjonera pierwszej reprezentacji, a także tych młodzieżowych. Z kadrą U-18 zdobył srebrne medale mistrzostw Europy w 1980 i 1981 roku.

 

W ostatnim czasie decyzje Marcina Dorny są równie głośno komentowane, co te selekcjonera Nawałki. Wszystko przyćmił jednak jeden list… od Napoli, w którym to włoski klub powołując się na przepisy FIFA nie zgodził się na występ Milika i Zielińskiego na mistrzostwach Europy do lat 21. Turniej ten odbędzie się od 16 do 30 czerwca na sześciu polskich stadionach (Kraków, Tychy, Lublin, Kielce, Bydgoszcz, Gdynia). Całą tę sytuację swoim komentarzem okrasi, jak co tydzień, Cezary z Pazurem.

 

Niespodzianką w kadrze Dorny jest bez wątpienia powołanie Krystiana Bielika, który w tej reprezentacji jeszcze nie zagrał. Przygotowaliśmy więc materiał, który przybliży sylwetkę tego zawodnika. Nie zabraknie również dyskusji o decyzjach personalnych selekcjonera Nawałki i nadchodzącym meczu eliminacji MŚ 2018 z Rumunią.

 

Cafe Futbol już w niedzielę od 11:00 w Polsacie Sport. Ze względu na przedostatnią kolejkę Nice 1 ligi program będzie krótszy. Na cotygodniową Dogrywkę Cafe Futbol zapraszamy na Polsatsport.pl już o 12:05.

 

Zapraszamy do zadawania pytań w komentarzach oraz na Twitterze pod hashtagiem #CafeFutbol.

SA, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze