Górnik Zabrze – Podbeskidzie Bielsko-Biała. Transmisja w Polsacie Sport

Piłka nożna
Górnik Zabrze – Podbeskidzie Bielsko-Biała. Transmisja w Polsacie Sport
fot. Cyfrasport

Starcie spadkowiczów z Ekstraklasy będzie w dużym stopniu decydowało o awansie do najwyższej klasy rozgrywkowej. Duże szanse na powrót ma Górnik, ale nie wszystko od niego zależy. Musi liczyć na potknięcia Zagłębia Sosnowiec i Olimpii Grudziądz. Transmisja meczu Górnik Zabrze – Podbeskidzie Bielsko-Biała od 12:15 w Polsacie Sport.

Szansę na powrót do Ekstraklasy ma tez Podbeskidzie, ale bardzo małe. Do drugiego miejsca traci aż pięć punktów. Patrząc, że do końca zostały dwie kolejki, a przed podopiecznymi Jana Kociana jest jeszcze sześć drużyn walczących o awans, o comeback może być niezwykle trudno.

 

W zdecydowanie lepszej sytuacji jest Górnik, który do drugiego Zagłębia traci dwa punkty. Tu również nie wszystko zależy od podopiecznych Marcina Brosza. Muszą liczyć na potknięcia sosnowiczan i Olimpii. Która z drużyn przed ostatnią kolejką będzie bliżej awansu?

 

Zadecyduje o tym na pewno dyspozycja snajperów, a przede wszystkim lidera klasyfikacji strzelców – napastnika Górnika Igora Angulo.

 

Transmisja meczu Górnik Zabrze – Podbeskidzie Bielsko-Biała od 12:15 w Polsacie Sport.

SA, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze