Tokarska przenosi się do ligi tureckiej

Siatkówka
Tokarska przenosi się do ligi tureckiej
fot. Michal Stanczyk/Cyfrasport

Reprezentantka Polski Maja Tokarska w przyszłym sezonie ligę japońską zamieni na ligę turecką. Środkowa będzie reprezentować barwy Besiktas Stambuł.

Maja Tokarska z ekipą ze Stambułu związała się rocznym kontraktem – poinformował turecki portal siatkarski Voleybol Plus.

 

Środkowa reprezentacji polski w poprzednim sezonie broniła barw japońskiego Hisamitsu Springs Kobe, z którym wywalczyła Puchar Cesarza oraz srebrny medal ligi japońskiej.

 

Wcześniej występowała we włoskim Igor Gorgonzola Novara oraz drużynach z Orlen Ligi: dwukrotnie w latach 2011/2012 i 2014-2016 w Atomie Treflu Sopot, z którym sięgnęła po mistrzostwo Polski i dwukrotnie po wicemistrzostwo kraju, Puchar i Superpuchar Polski oraz srebrny medal w Pucharze CEV. W sezonie 2012/2013 występowała w zespole Tauronu MKS Dąbrowa Górnicza, z którym zdobyła wicemistrzostwo kraju i Puchar Polski.  

 

Tokarska w barwach 8. Ekipy minionego sezonu ligi tureckiej zagra m. in. obok ukraińskiej atakującej Olesi Rychluk, która do Stambułu przeniosła się z Volero Zurych.

ask, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze