Stevenson: Chcę go znokautować. Fonfara odpowiada: Mój czas nadszedł!

Sporty walki

Mistrz świata World Boxing Council, Adonis Stevenson (28-1, 23 KO) oraz Polak Andrzej Fonfara (29-4, 17 KO) byli w Casino de Montreal głównymi bohaterami ostatniej, oficjalnej konferencji prasowej przed sobotnią walką w Bell Centre. W swoich wypowiedziach, obaj pięściarze nie ukrywali swojej pewności siebie...

Adonis Stevenson:

"Jestem gotowy, bo wiem, że Fonfara jest niebezpiecznym pięściarzem. Nie lekceważymy go. Jestem gotowy na wszystko,  co on może pokazać w ringu. Trenuję, żeby nokautować. Emanuel Steward mówił:  nokauty się sprzedają” Kiedy wychodzę na ring, wchodzę po noakut. Nie ma opcji 12-rundowej walki.  Trenowałem na dwanaście rund, i jeśli tyle ich będzie, to (Fonfara) będzie karany przez cały ten czas... ale mnie zależy na nokaucie. Widzę rzeczy, które mogę przeciwko niemu wykorzystać.  Wygrałem pierwszą walkę,  znam go bardzo dobrze.

Wiem, co potrafi. Wiem, że zmienił trenera.  Virgil Hunter to bardzo doświadczony trener, trenuje Andre Warda i jest bardzo inteligentnym  człowiekiem.  Znam Fonfarę z dwunastu rund w ringu. On  nie może nagle zmienić swojego stylu boksowania. Być może będzie miał lepszą defensywę, ale po kilku rundach, to będzie ten sam, stary Fonfara.  Ta walka będzie inna, oczekuję nokautu. W pierwszym pojedynku odniosłem kontuzję dłoni, ale teraz jestem w pełni zdrowy i spodziewam się, że go znokautuję. Wiem, że Fonfara ciężko trenował żeby zabrać mi pas. Wiem, że  jest twardzielem, i że nie będzie mi łatwo.