Grzechnik nowym graczem MKS-u Będzin

Siatkówka
Grzechnik nowym graczem MKS-u Będzin
fot. Lukasz Grochala/cyfrasport

Bartłomiej Grzechnik został nowym graczem MKS-u Będzin. 24-letni środkowy podpisał z 11. ekipą ubiegłego sezonu PlusLigi dwuletni kontrakt.

Grzechnik miniony sezon spędził w ekipie BBTS-u Bielsko-Biała. Teraz wychowanek Czarnych Radom wiąże duże nadzieje ze swoimi występami w barwach będzińskiego klubu.

 

– Jestem szczęśliwy, że będę reprezentował barwy MKS-u, który jest perspektywicznym klubem i można z nim wiele osiągnąć. Mój priorytet –  rozegrać lepszy sezon, niż w BBTS-ie, a także udowodnić trenerowi Stelio DeRocco swoją wartość – zapewnił 24-letni środkowy.

 

W 2012 roku został włączony do pierwszej drużyny Czarnych, z którą wywalczył awans do PlusLigi. W debiutanckim sezonie w najwyższej klasie rozgrywkowej wystąpił w 16 spotkaniach, a jego drużyna na zakończenie zajęła 7. pozycję.

 

Absolwent SMS Spała jest wicemistrzem Polski kadetów (2009), 2-krotnym mistrzem Polski juniorów (2010, 2011) i wicemistrzem Polski juniorów (2012) z Czarnymi Radom. W latach 2009-11 był też reprezentantem Polski kadetów, z którą wygrał: Turniej EEVZA 2009 oraz Turniej Kwalifikacyjny Mistrzostw Europy Kadetów.

ask, Polsat Sport, mksbedzin.pl
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie