Szalacha zasili Łuczniczkę Bydgoszcz

Siatkówka
Szalacha zasili Łuczniczkę Bydgoszcz
fot. Jakub Piasecki/Cyfrasport

W kolejnym sezonie w barwach Łuczniczki Bydgoszcz zagra Michał Szalacha. Zawodnik do 15. drużyny minionego sezonu PlusLigi przeniesie się z AZS-u Częstochowa.

Michał Szalacha jest wychowankiem Resovii Rzeszów, z którą zdobył brązowy i dwa srebrne medale mistrzostw Polski juniorów. Na swoim koncie ma także krążki zdobyte w rozgrywkach Młodej Ligi. Ostatnie dwa sezony środkowy spędził w AZS-ie Częstochowa.

 

Teraz przed mierzącym 202 cm wzrostu środkowym nowe wyzwania. Siatkarz związał się z Łuczniczką dwuletnim kontraktem. - Na pewno postać trenera Jakuba Bednaruka miała wpływ na mój wybór. Kontaktował się ze mną, abym dołączył do klubu. Bydgoszcz jest znaną marką, dlatego długo się nie zastanawiałem i kolejny sezon rozegram w Łuczniczce Bydgoszcz – powiedział 23-letni siatkarz.

 

W minionym sezonie środkowy doznał kontuzji, jednak rehabilitacja przynosi efekty. - Jestem w trakcie rehabilitacji. Do końca wakacji mam być zdrowy i przygotowany do sezonu. Robię wszystko, żeby jak najszybciej powrócić do pełni formy. Rozmawiałem z trenerem Bednarukiem, klubem i są oni na bieżąco z moją sytuacją. Wszystko zmierza w dobrym kierunku – zakończył środkowy.

ask, Polsat Sport, luczniczkabydgoszcz.pl
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie