Liga Światowa: Polska – Iran. Transmisja w Polsacie Sport i Super Polsacie

Siatkówka
Liga Światowa: Polska – Iran. Transmisja w Polsacie Sport i Super Polsacie
fot. Cyfrasport

Reprezentacja Polski od dwóch zwycięstw –z Brazylią (3:2) i Włochami (3:1) - rozpoczęła tegoroczne rozgrywki Ligi Światowej. W ostatniej rywalizacji we włoskim Pesaro zmierzą się z Iranem. Transmisja meczu Polska – Iran od 16:50 w Polsacie Sport i Super Polsacie.

Iran to ostatni rywal polskich siatkarzy w pierwszym turnieju Ligi Światowej w Pesaro. Z drużyną z Bliskiego Wschodu już w tym sezonie wygrali. To właśnie przeciwko Iranowi debiutował w roli selekcjonera Ferdinando De Giorgi. W katowickim Spodku było 3:0 dla Biało-Czerwonych.

 

Po tym jak w ostatnich dniach Polacy pokonali mistrzów olimpijskich Brazylijczyków 3:2 i wicemistrzów Włochów 3:1, wydaje się, że niedzielny rywal jest mniej wymagający. Jednak zawodnicy przestrzegają przed takim nastawieniem.

 

- Nie możemy tego przeciwnika zlekceważyć, ale na pewno wiemy, na co mamy się przygotować, bo całkiem niedawno graliśmy przeciwko sobie. To jednak będzie bardzo trudny mecz - ocenił środkowy Bartłomiej Lemański.

 

Iran turnieju w Pesaro na razie dobrze wspominać nie może. Ma na koncie dwie porażki - najpierw z Włochami 0:3, a później z Brazylią 1:3.

 

W kolejnym tygodniu Polacy polecą do Warny, a następnie przed własną publicznością zaprezentują się w Katowicach (15 czerwca) i Łodzi (17 i 18 czerwca).

 

Transmisja meczu Polska – Iran od 16:50 w Polsacie Sport i Super Polsacie.

SA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie