Cristiano Ronaldo na okładce FIFA 18. Zobacz zwiastun (WIDEO)

Inne
Cristiano Ronaldo na okładce FIFA 18. Zobacz zwiastun (WIDEO)
fot. EA Sports

FIFA 18 oficjalnie zapowiedziana. Swoim wizerunkiem grę promować będzie Cristiano Ronaldo.

Na okładce najnowszej gry z serii FIFA zobaczymy Cristiano Ronaldo. Jak twierdzą producenci, technika i ruchy zawodnika zostały starannie prześledzone i rzetelnie odwzorowane w piłkarskim symulatorze. Wszystko to dzięki sesji „motion capture” w Madrycie. Ronaldo miał tak zaangażować się pracę z EA Sports, że twórcy zanotowali ogromny skok technologiczny – największy w historii gry.  Aron McHardy twierdzi, że pracując z nim, ekipa EA nauczyła się wiele o niepowtarzalnym stylu gry piłkarza. Tym, co czyni go idealnym ambasadorem produktu, mają być jego pasja, energia i niezliczone grono fanów na całym świecie.

 

Przedpremierowa edycja zbliżającej się gry – sygnowana nazwiskiem Portugalczyka – będzie obfita w wiele niespodzianek. Po jej zakupie posiadacze PS4, Xbox One oraz klasycznych PC-tów będą mogli cieszyć się nowym tytułem trzy dni przed oficjalną dystrybucją, a także obdarowani zostaną zestawem wirtualnych strojów oraz złotych paczek. Na pięć meczów w trybie FUT wypożyczyć będą mogli również samego Ronaldo.

 

 

Premiera FIFA 18 odbędzie się 29 września. Polskim komentarzem zajmie się duet złożony z Dariusza Szpakowskiego i Jacka Laskowskiego.

Szymon Groenke, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze