Cristiano Ronaldo na okładce FIFA 18. Zobacz zwiastun (WIDEO)

E-sport
Cristiano Ronaldo na okładce FIFA 18. Zobacz zwiastun (WIDEO)
fot. EA Sports

FIFA 18 oficjalnie zapowiedziana. Swoim wizerunkiem grę promować będzie Cristiano Ronaldo.

Na okładce najnowszej gry z serii FIFA zobaczymy Cristiano Ronaldo. Jak twierdzą producenci, technika i ruchy zawodnika zostały starannie prześledzone i rzetelnie odwzorowane w piłkarskim symulatorze. Wszystko to dzięki sesji „motion capture” w Madrycie. Ronaldo miał tak zaangażować się pracę z EA Sports, że twórcy zanotowali ogromny skok technologiczny – największy w historii gry.  Aron McHardy twierdzi, że pracując z nim, ekipa EA nauczyła się wiele o niepowtarzalnym stylu gry piłkarza. Tym, co czyni go idealnym ambasadorem produktu, mają być jego pasja, energia i niezliczone grono fanów na całym świecie.

 

Przedpremierowa edycja zbliżającej się gry – sygnowana nazwiskiem Portugalczyka – będzie obfita w wiele niespodzianek. Po jej zakupie posiadacze PS4, Xbox One oraz klasycznych PC-tów będą mogli cieszyć się nowym tytułem trzy dni przed oficjalną dystrybucją, a także obdarowani zostaną zestawem wirtualnych strojów oraz złotych paczek. Na pięć meczów w trybie FUT wypożyczyć będą mogli również samego Ronaldo.

 

 

Premiera FIFA 18 odbędzie się 29 września. Polskim komentarzem zajmie się duet złożony z Dariusza Szpakowskiego i Jacka Laskowskiego.

Szymon Groenke, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze