Premierowy odcinek nowego programu Karoliny Szostak "Po zdrowie" już we wtorek!

Inne

Już we wtorek 6 czerwca zapraszamy na premierowy odcinek nowego programu Karoliny Szostak i Marty Kordyl! Będzie się działo... a na pewno gotowało! Panie zaprezentują jak łatwo przygotować zakwas z buraka wyjaśniając, dlaczego powinno się właśnie od niego rozpoczynać dzień!

Czy wszystko będzie pyszne i perfekcyjnie? Nie w tej kuchni! Dziewczyny nie ukrywają, że gotowanie nie jest ich mocną stroną. I właśnie o to chodzi, bo przecież nie trzeba mieć talentu kulinarnego, by robić 3-daniowe obiady i przyjęcia dla całej drużyny piłkarskiej.
Proszę pamiętać: nie jesteśmy żadnymi ekspertkami, ani nie dietetyczkami, ani nawet nie kucharkami. Ale próbujemy! Właśnie o to nam chodzi: zwykłe, normalne dziewczyny mogą podjąć wyzwanie i tak jak my przejść swoją spektakularną metamorfozę.
Marta i Karolina zapraszają na inauguracyjny odcinek, w którym przygotują zakwas z buraka, który według nich jest najlepszym pomysłem na rozpoczęcie dnia. W programie pojawi się także wiele ciekawych postaci:
W programie będziemy zapraszały gości! Jednym z nich będzie Jakub Rzeźniczak, który poćwiczy z nami, uwaga... pilates! Piotr Nowak, trener Lechii Gdańsk będzie jeździł z nami na rolkach. Mamy już także wstępne nagranie z rowerowym szaleńcem, Maćkiem Dowborem. Dużo ciekawych nazwisk, dużo ciekawych historii. Zapraszamy!
Premiera pierwszego odcinka "Po zdrowie" z Karoliną Szostak i Martą Kordyl we wtorek na PolsatSport.pl!

ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze