ESEA Premier: PRIDE deklasuje ALTERNATE aTTaX

E-sport
ESEA Premier: PRIDE deklasuje ALTERNATE aTTaX

PRIDE nie mogło wymarzyć sobie lepszej inauguracji 25. sezonu ESEA Premier. Minise i spółka zmiażdżyli ALTERNATE aTTaX wynikiem 16:3 na mapie Nuke.

W miniony weekend zakończył się piąty sezon ESL Pro League. Emocje po wielkim finale jeszcze do końca nie opadły, a nowy sezon już za pasem. Reprezentanci Virtus.pro nie zdołali zakwalifikować się do najwyższej klasy rozgrywek ligowych. W tej sytuacji zostaliby oni zmuszeni do przejścia przez cały sezon zmagań w ramach ESEA Premier. Najlepsza polska formacja postanowiła jednak wycofać się z udziału w zawodach.

 

Niezależnie od decyzji Virtusów, wciąż możemy pochwalić się całkiem pokaźną reprezentacją rodzimych ekip. W ESEA Premier Season 25 zobaczymy Team Kinguin, PRIDE, a także Innocenta, który obecnie występuje pod banderą PENTA.

 

Dwudziesty piąty sezon został zainaugurowany od konfrontacji pomiędzy PRIDE a ALTERNATE aTTaX. Spotkanie odbyło się na mapie Nuke, gdzie Polacy rozpoczynali po stronie antyterrorystów. Bohaterem „pistoletówki” stał się morelz, który wygrał pojedynek sam na sam, a następnie rozbroił bombę. Niemcy nie mogli znaleźć sposobu na sforsowanie obrony antyterrorystów. Pierwszy punkt pojawił się na ich koncie dopiero przy rezultacie 9:0 na korzyść przeciwników. Wygrana runda tchnęła ducha walki w drużynę ALTERNATE i umożliwiła dołożenie kolejnego oczka do swojego dorobku. Chwilowe przełamanie nie wytrąciło Polaków z równowagi. W dalszej części spotkania konsekwentnie maszerowali po zwycięstwo. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 12:3 na korzyść PRIDE. Po zmianie stron „Orły” były nieomylne i szybko zakończyły spotkanie.

Jakub Nowak, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie