El. MŚ 2018: Łotwa - Portugalia. Transmisja w Polsacie Sport News

Piłka nożna
El. MŚ 2018: Łotwa - Portugalia. Transmisja w Polsacie Sport News
fot. PAP

Portugalczycy w szóstej kolejce europejskich eliminacji mistrzostw świata 2018 zmierzą się w wyjazdowym meczu z Łotwą. Mistrzowie Europy nie powinni mieć większych problemów z wywiezieniem z Rygi trzech punktów. Transmisja meczu Łotwa - Portugalia w Polsacie Sport News.

Portugalczycy źle zaczęli te eliminacje, od porażki z teoretycznie najmocniejszą obok nich Szwajcarią. Szczerze mówiąc od początku wiadomo było, że to właśnie te dwie ekipy rozstrzygną pomiędzy sobą sprawę awansu na mundial. W grze mogła być jeszcze reprezentacja Węgier, ale po dwóch porażkach z wyżej notowanymi rywalami i remisie z Wyspami Owczymi ich szanse spadły niemal do zera.

 

Od porażki ze Szwajcarią, Portugalia idzie jak burza. W czterech kolejnych meczach mistrzowie Europy zdobyli aż 19 bramek, stracili zaledwie jedną. Aż 9 z 19 trafień zaliczył najlepszy strzelec tych eliminacji Cristiano Ronaldo. Uskrzydlony triumfem w Lidze Mistrzów CR7 zapewne i w Rydze pokusi się o kilka goli.

 

Łotysze oczywiście z góry skazywani są na porażkę. Jeszcze przed startem kwalifikacji było wręcz pewne, że będą dostarczycielem punktów, ale chyba sami piłkarze znad Bałtyku nie spodziewali się aż tak słabych wyników. Wygrali zaledwie jeden mecz,  1:0 z outsiderem Andorą i ponieśli cztery porażki, w tym z Wyspami Owczymi. Faworyt zatem wydaje się być tylko jeden.

 

Transmisja meczu Łotwa - Portugalia od godziny 20.35 w Polsacie Sport News. Komentują: Szymon Rojek i Tomasz Łapiński.

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze