Juras mistrzowsko "znokautował" hejtera!

Sporty walki
Juras mistrzowsko "znokautował" hejtera!
fot. PAP

Łukasz "Juras" Jurkowski mistrzowsko poradził sobie z hejterem, który w bezmyślny sposób spróbował go sprowokować. Zawodnik KSW i popularny komentator miał w czwartek wypadek, a nawet tak fatalne doświadczenie skłoniło internautę do paskudnej wypowiedzi.

Do zdarzenia doszło w czwartek, a "Juras" poinformował o tym na mediach społecznościowych. Sprawcą okazał się nietrzeźwy mężczyzna poruszający się samochodem dostawczym, który w momencie zderzenia z motocyklem zawodnika i jego partnerki miał 0,6 promila alkoholu we krwi. Na szczęście parze nic poważnego się nie stało, choć strach na pewno pozostał.

Jurkowski w krótkim wpisie na Twitterze przekazał, że z nim i jego partnerką wszystko jest w porządku. Jednak nawet taka sytuacja nie potrafiła powstrzymać przed komentarzem jednego z hejterów, który pokusił się o bezmyślną odpowiedź. - Karma za ustawioną walkę? - spytał, nawiązując do niedawnej walki "Jurasa" na KSW 39: Colosseum z Rameau Sokoudjou, którą Polak wygrał niejednogłośnie na punkty.

Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać. "Juras" w mocnych słowach zaatakował użytkownika, który bardzo szybko zrozumiał swój błąd.

 jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze