Wyniki sondy: Rezerwowy Szalpuk zdobył serca kibiców

Polska przegrała z Brazylią 1:3 w meczu Ligi Światowej w Warnie. Artur Szalpuk rozpoczął spotkanie na ławce rezerwowych. Pojawił się jednak w miejsce Aleksandra Śliwki w trzecim secie i zagrał bardzo dobre spotkanie. Jego postawa została doceniona przez czytelników Polsatsport.pl.

Mecz z Brazylią był drugim spotkaniem podopiecznych Ferdinando De Giorgiego podczas turnieju Ligi Światowej w Warnie. Polacy przegrali z mistrzami olimpijskimi 1:3. Wśród Biało-Czerwonych wyróżniającą sie postacią był Szalpuk. Sobotnie wejście na parkiet było jego pierwszym w tegorocznej Lidze Światowej. Zawodnik zdobył 9 punktów w ataku, skończył połowę posłanych do niego piłek.

Drugie miejsce zajął najlepiej punktujący, Bartłomiej Lemański, a trzecie Bartosz Kurek.