Cafe Futbol po meczu z Rumunią!

Piłka nożna
Cafe Futbol po meczu z Rumunią!
fot. Cyfrasport

Reprezentacja Polski w świetnym stylu pokonała Rumunię 3:1 i jedną nogą jest już na mundialu w Rosji. Po fantastycznym zwycięstwie Biało-Czerwonych czas na podsumowania oraz analizy. W ostatnim w tym sezonie Cafe Futbol gośćmi Mateusza Borka będą Marek Koźmiński i Paweł Wojtala. Cafe Futbol w Polsacie Sport od godziny 11.00.

Kolejny kapitalny wieczór zafundowali polskim kibicom polscy reprezentanci, którzy w świetnym stylu pokonali na PGE Narodowym Rumunię 3:1. Bohaterem był oczywiście Robert Lewandowski, który skompletował hat-tricka. Należy jednak pochwalić całą drużynę, która już praktycznie może rezerwować bilety na mundial w Rosji.

 

Oprócz dorosłej reprezentacji, kolejnym tematem poruszonym w Cafe Futbol będzie UEFA EURO U21 POLSKA 2017. Już w piątek 16 czerwca podopieczni Marcina Dorny rozpoczną walkę w europejskim czempionacie. Pierwszym z gości będzie ambasador tego turnieju i wielokrotny reprezentant Polski, Marek Koźmiński. Ponadto zobaczymy prezesa Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej Pawła Wojtalę. Program poprowadzi Mateusz Borek, a nie zabraknie rzecz jasna też Romana Kołtonia.

 

Cafe Futbol od godziny 11.00 w Polsacie Sport. Od 12.25 dogrywka na Polsatsport.pl.

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze