Delord leci do Moskwy. Polak w Vega Squadron

E-sport
Delord leci do Moskwy. Polak w Vega Squadron
fot. ESL

Jak ogłosił na swoim fanpage’u na Facebooku Paweł ‘delord’ Szabla, dołączył on do rosyjskiej organizacji Vega Squadron.

Chcieliście, żebym grał w "LCS", więc zagram. W środę lecę do Moskwy występować w rosyjskim letnim sezonie proligi - LCL. Nie chciałem spędzić całych wakacji i jesieni, nic nie robiąc – ogłosił delord, zdradzając, że Vega Squadron zaoferowało mu najlepsze warunki: zarówno finansowe, jak i organizacyjne. Tym samym Szabla zajął miejsce Edwarda ‘Edwarda’ Abgaryana. Biało-czerwony bardzo cieszy się z tego, że przyjdzie mu współpracować z Alexey’em ‘SharkZem’ Tarandą. Obejmujący w zespole rolę trenera Białorusin wspomagał niegdyś G2 Esports, a dziś z jego wiedzy czerpać będzie właśnie delord.

 

Co dalej? Zobaczymy. Jest szansa nawet na Worldsy – śmieje się nadwiślański zawodnik. Zdradza również, że wraz z nową ekipą weźmie udział w świeżym formacie turniejowym od Riot – Rift Rivals, w którym skupi się na rywalizacji z tureckimi formacjami.

 

Skład Vega Squadron:

 

Alexandr „NoNholy” Ovchinnikov

Nikolay „Zanzarah” Akatov

Evgeniy „Drobovik123” Belousov

Lev „Nomanz” Yakshin

Rolandas „Optimas” Vincalovičius

Paweł „Delord” Szabla

Alexey „SharkZ” Taranda

 

Przypomnijmy, że delord wraz z Wojciechem ‘Tabasko’ Kruzą reprezentował do niedawna amerykańskie Reign, z którym pożegnał się po nieudanych kwalifikacjach do Challenger Series. Wcześniej utalentowany gracz tworzył w strukturach Team Kinguin polską kadrę Adriana ‘hatchy’ego’ Widery. 

Szymon Groenke
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie