PBN 7: Sprawdź, jak walczy nowy rywal Głowackiego! (WIDEO)

Sporty walki
PBN 7: Sprawdź, jak walczy nowy rywal Głowackiego! (WIDEO)
fot. materiały prasowe

Krzysztof Głowacki (26-1, 16 KO) na gali Polsat Boxing Night 7 - Nowe Rozdanie ostatecznie zmierzy się z Hiznim Altunkayą (29-0, 17 KO). Turek do tej pory nie zaznał goryczy porażki i zapowiada, że 24 czerwca zapisze w swoim rekordzie jubileuszowe 30. zwycięstwo w rekordzie. Zobaczcie, jak walczy nowy rywal Głowackiego!

Hizni Altunkaya był świadomy, że jest brany pod uwagę jako rywal Krzysztofa Głowackiego i od kilku tygodni intensywnie pracował na sali treningowej. Turek do tej pory jeszcze nie zapisał w swoim rekordzie żadnej zawodowej porażki, a zwyciężał aż 29 razy.


Na swoim koncie Altunkaya ma aż 17 nokautów i 24 czerwca, podczas PBN 7 w gdańskiej ERGO Arenie, chce udowodnić wszystkim fanom pięściarstwa, że jego dotychczasowe wyniki nie są przypadkowe. Zwycięstwo z byłym mistrzem świata otworzy mu drzwi do wielkiej kariery, ale z bokserem pokroju Głowackiego będzie mierzył się dopiero pierwszy raz.


Zobacz, fragment walki nowego rywala Krzysztofa Głowackiego!

 

 

 

O gali PBN 7 - Nowe Rozdanie:


W walce wieczoru PBN 7 do ringu powróci były mistrz świata kategorii półciężkiej i junior ciężkiej – Tomasz Adamek (50-5, 30 KO), który zmierzy się z australijskim królem nokautu Solomonem "Solo" Haumono (24-3-2, 21 KO).


 Przed starciem "Górala" kibice zobaczą pojedynek byłego mistrza świata Krzysztofa Głowackiego (26-1, 16 KO, który zmierzy się z niepokonanym Turkiem Hiznim Altunkayą (29-0, 17 KO).


W Ergo Arenie po raz kolejny zaboksuje także Mateusz Masternak (38-4, 26 KO). Były mistrz Europy kategorii junior ciężkiej ma przed sobą arcytrudne wyzwanie – jego rywalem w Gdańsku będzie niewygodny i mocno bijący Ismail Sillach (25-3, 19 KO), srebrny medalista mistrzostw świata w boksie olimpijskim.


W karcie walk nie zabrakło miejsca dla jednego z najbardziej perspektywicznych bokserów wagi super półśredniej na świecie Macieja Sulęckiego (24-0, 9 KO). "Striczu" będzie faworytem konfrontacji z Australijczykiem Rockym Jerkiciem (15-0, 12 KO), ale posiadający chorwackie korzenie pięściarz z wielką przyjemnością pokrzyżuje plany Polaka.


MB Promotions nie zapomina również o promocji kobiecego pięściarstwa. 24 czerwca szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności otrzyma świeżo upieczona mistrzyni świata Ewa Brodnicka (13-0, 2 KO).


W Gdańsku zobaczymy również występy niepokonanych: Łukasza Wierzbickiego (12-0, 6 KO) w konfrontacji z Robertem Tlatlikiem (20-0, 14 KO), a także świetnie rokującego i mocno bijącego Adama Balskiego (9-0, 7 KO), który skrzyżuje rękawice z byłym pretendentem do tytułu mistrza świata Łukaszem Janikiem (28-3, 15 KO). Pikanterii karcie walk dodaje również rewanżowe starcie Norberta Dąbrowskiego (20-6-1, 8 KO) z Robertem Talarkiem (17-12-2, 11 KO).


Bilety na galę PBN 7 dostępne na ebilet.pl.

Zamów PPV na galę PBN 7 w jakości HD!

MB, Promotions

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze