Polska – Kanada. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
Polska – Kanada. Transmisja w Polsacie Sport
fot. FIVB

W niedzielę Polacy rozegrają swój ostatni mecz w Warnie. Rywalem Biało-Czerwonych będzie Kanada, prowadzona przez byłego selekcjonera reprezentacji Polski, Stephane’a Antigę. Transmisja meczu Polska – Kanada o 15:30 w Polsacie Sport.

Polacy meczów w Warnie nie zaliczą do udanych. Podopieczni Ferdinando de Giorgiego najpierw przegrali z Bułgarią 2:3, a później z Brazylią 1:3. Ponadto Polacy stracili swojego kapitana, Michała Kubiaka, który w meczu z Bułgarią doznał kontuzji.

 

Oba mecze były niezwykle trudne dla reprezentacji. Zawodnicy mieli problemy z przyjęciem i niższą od rywali skuteczność w ataku. - Mieliśmy duże problemy z serwisem rywali i blokowaniem ich ataków. W trzecim zagraliśmy lepiej, ale niestety w czwartej partii znowu zrobiliśmy zbyt wiele błędów i przegraliśmy mecz. Teraz musimy się dobrze przygotować na spotkanie z Kanadą – powiedział Bartłomiej Lemański, zdobywca największej liczby punktów w meczu.

 

Kanada w obecnych rozgrywkach radzi sobie zaskakująco dobrze, mimo że w jej szeregach brakuje zawodników znanych z poprzednich lat. Pod wodzą Stephane’a Antigi wygrała 3 spotkania z pięciu. W sobotę w bardzo emocjonującym meczu pokonała pogromców Biało-Czerwonych – Bułgarów.

 

Mecz z Kanadą będzie ostatnim spotkaniem rozgrywanym w Warnie. Od 15 czerwca rozpoczyna się turniej w Polsce. Rywalami Polaków będzie Iran, Rosja i USA.

 

Studio przed meczem od 14:30 w Polsacie Sport. Transmisja meczu Polska – Kanada o 15:30.

AG, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie