Wołodko nową zawodniczką Impelu Wrocław

Siatkówka
Wołodko nową zawodniczką Impelu Wrocław
fot. Impel Wrocław/Twitter

Do Impelu Wrocław dołączyła kolejna, obok Valerie Nichol, rozgrywająca. Jest nią Weronika Wołodko, która we wrocławskim klubie będzie miała okazję zadebiutować w Orlen Lidze.

Weronika Wołodko swoją karierę rozpoczęła SPS Sparcie Braniewo, z którym zdobyła wicemistrzostwo młodziczek w 2013 roku. Granie kontynuowała w barwach MKS Truso Elbląg oraz KS Orzeł Elbląg, gdzie mogła szlifować swój talent w drużynach młodzieżowych i zespole drugoligowym.

 

– Bardzo się cieszę, że moja przygoda z orlenligową siatkówką będzie miała początek właśnie we Wrocławiu. Jest to dla mnie ogromne wyzwanie i zdaje sobie sprawę, że gra w Orlen Lidze to na pewno przeskok do wyższego poziomu. Mam nadzieję, że dzięki ciężkiej pracy i stuprocentowym zaangażowaniu sprostam oczekiwaniom. Myślę, że w Impelu będę miała najlepsze warunki do rozwoju, a zdobyte tu umiejętności i doświadczenie pomogą mi w realizowaniu moich dalszych marzeń siatkarskich – powiedziała Wołodko.

 

– Transfer Weroniki do naszego zespołu, to jak w przypadku pozostałych młodych talentów – głównie działania scoutingowe naszego sztabu. Weronika już teraz prezentuje dobry poziom, dlatego zdecydowaliśmy się dać jej szansę na grę i zaprosiliśmy do naszej drużyny. Przed nią na pewno dużo pracy, ale lubimy ambitne osoby i wierzymy w jej rozwój w naszym klubie – dodał Jacek Grabowski, prezes zarządu Volleyball Wrocław.

 

 

Weronika to piąta zawodniczka, której transfer ogłosił Impel Wrocław. To jednocześnie kolejna rozgrywająca – obok Valerie Nichol, w związku z czym dolnośląski klub skompletował rozegranie na zbliżający się sezon. W drużynie zagrają także Natalia Murek, Maria Stenzel i Julia Szczurowska.

RM, Impel Wrocław - Biuro Prasowe

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze