Kompromitujący debiut De Bruyne w bramce! Belg ogłuszony przez piłkę (WIDEO)

Piłka nożna
Kompromitujący debiut De Bruyne w bramce! Belg ogłuszony przez piłkę (WIDEO)
fot. Youtube

Kapitalny film został opublikowany w sieci przez Manchester City, na którym w funkcję bramkarza "The Citizens" wcielił się sam Kevin De Bruyne! Debiutu Belga w bramce z pewnością nie można zaliczyć do udanych. Został on bowiem prawie znokautowany przez odbitą od słupka piłkę...

Cała sytuacja miała miejsce w ramach wyzwania nagrywanego w Abu Zabi. Mierzyli się w nim piłkarze oraz streamer gry FIFA o pseudonimie "Miniminter". Ten ostatni stanął przed szansą wykonania rzutu karnego, podczas gdy między słupkami stał nie kto inny jak pomocnik "Obywateli" - De Bruyne.

Gdy do piłki podszedł "Miniminter", chyba nikt nie spodziewał się jaki będzie finał stałego fragmentu gry. Chłopak mocno uderzył piłkę "raboną" a ta najpierw odbiła się od słupka, później od twarzy 25-letniego zawodnika, a na samym końcu wpadła do bramki. Filmik do złudzenia przypomina nagrania przesyłane do programów typu "Największe wpadki miesiąca"!

 


Niesamowity ubaw z takiego obrotu spraw mieli chyba klubowi koledzy De Bruyne, m.in. Raheem Sterling, Leroy Sane i Willy Caballero.

 

Cała sytuacja z wpadką Kevina De Bruyne w załączonym materiale wideo od 3:06.      

AŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze