Niciński trenerem Chrobrego Głogów

Piłka nożna
Niciński trenerem Chrobrego Głogów
fot. Marcin Pirga / Cyfrasport

Grzegorz Niciński został nowym trenerem piłkarzy pierwszoligowego Chrobrego Głogów. Zastąpił na ławce szkoleniowej Ireneusza Mamrota, który w nowym sezonie poprowadzi wicemistrza Polski Jagiellonię Białystok.

Roszada na stanowisku trenerskim w Chrobrym była nieplanowana, ale konieczna, bo Mamrot, który niedawno przedłużył kontrakt z klubem z Głogowa, dostał propozycję poprowadzenia Jagiellonii i z niej skorzystał. Włodarze klubu z Dolnego Śląska zmuszeni byli w trybie pilnym szukać nowego trenera i postawili na Nicińskiego.

 

Nowy szkoleniowiec Chrobrego w poprzednim sezonie pracował w Arce Gdynia, z którą dotarł do finału Pucharu Polski. W samym finale jednak już nie poprowadził zespołu z Trójmiasta, bo wcześniej został zwolniony za słabe wyniki osiągane w lidze.

 

Rok temu Niciński wywalczył z Arką awans do ekstraklasy, a wcześniej pracował w Gryfie Wejherowo. Będzie to dla niego powrót na Dolny Śląsk, bo jako piłkarz grał w Zagłębiu Lubin. Bronił też barw m.in. Pogoni Szczecin, Wisły Kraków i Arki.

 

Niciński podpisał z Chrobrym roczny kontrakt.

ask, PAP

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze