Aleksandra Trojan ostatnie cztery sezony spędziła w barwach BKS Profi Credit Bielsko-Biała, gdzie była jedną z pierwszoplanowych postaci. Wcześniej reprezentowała barwy zespołu z Murowanej Gośliny oraz SMS Sosnowiec. Trojan była także powoływana do kadry, z którą zajęła m.in. 5 miejsce na Uniwersjadzie w Shenzen.

 

– Wybrałam Impel Wrocław, bo to klub z wielką tradycją. Od kilku lat zajmuje wysokie miejsce, walcząc o medale mistrzostw Polski. Gra w takim zespole to na pewno wielkie wyzwanie i z tego powodu bardzo się cieszę. Dużym atutem jest samo miasto. Wrocław jest piękny i mam nadzieję, że będzie mi się tu dobrze mieszkało – tak Trojan skomentowała swój transfer.

 

 

– Cieszę się, że udało nam się zakontraktować Olę do naszego zespołu. To solidna zawodniczka, która niejednokrotnie pokazywała, że jest gotowa na grę na najwyższym poziomie. Liczę na jej dalszy rozwój w naszej drużynie i owocny sezon – dodał Jacek Grabowski, prezes zarządu Volleyball Wrocław S.A.

 

Na ten moment drużyna Impel Wrocław składa się z sześciu zawodniczek: libero Marii Stenzel, środkowej Aleksandry Trojan, przyjmującej Natalii Murek, atakującej Julii Szczurowskiej oraz pary rozgrywających – Valerie Nichol oraz Weroniki Wołodko.