Wielki pech Kapustki! Kontuzja wyeliminowała go z gry (WIDEO)

Piłka nożna

Największym pechowcem meczu mistrzostw Europy U-21 Polska - Słowacja był Bartosz Kapustka. Zawodnik Leicester City zszedł z boiska w 59. minucie gry z powodu kontuzji kostki.

Od początku spotkania było widać, że nie jest to dzień piłkarza, który jeszcze w czerwcu ubiegłego roku był rewelacją mistrzostw Europy we Francji. Na tle znacznie bardziej aktywnego z drugiej strony Przemysława Frankowskiego wypadał on najzwyczajniej w świecie słabo.

Prawdziwy kryzys przyszedł jednak parę minut po rozpoczęciu drugiej części meczu. W pewnym momencie Kapustka zaczął wyraźnie utykać i dwukrotnie pokazał selekcjonerowi, że potrzebuje zmiany.

Komentujący spotkanie Mateusz Borek poinformował, że powodem opuszczenia przez piłkarza placu gry jest uraz kostki, a współkomentujący Tomasz Hajto dodał, że już przed meczem na nodze podopiecznego Marcina Dorny widoczny był opatrunek.

Z boiska zszedł on jednak dopiero po upływie niespełna dziesięciu minut. Pojawiły się spekulacje, że ambitny piłkarz chciał na własnej skórze przekonać się, czy będzie w stanie kontynuować grę pomimo urazu. W jego miejsce wszedł zawodnik Ruchu Chorzów Łukasz Moneta.

 

Cała sytuacja z kontuzją Bartosza Kapustki w załączonym materiale wideo.

 

 

Żeby wziąć udział w Wygraj Euro wystarczy zarejestrować się TUTAJ.

Więcej szczegółów na temat gry przeczytasz TUTAJ.

 

Mistrzostwa Europy U-21 będą transmitowane na sportowych antenach Polsatu w dniach 16–30 czerwca.

AŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze