Euro U-21: Otwarty trening Polaków

Piłka nożna
Euro U-21: Otwarty trening Polaków
fot. PAP

Ani zimno i wiatr, ani piątkowa porażka że Słowacją 1:2 nie odstraszyły wielu, zwłaszcza młodych kibiców od możliwości zobaczenia treningu w Lublinie piłkarzy młodzieżowej reprezentacji Polski, uczestniczących w mistrzostwach Europy U-21.

Zawodników wychodzących z autokaru na płytę bocznego boiska Areny Lublin przywitały brawa. Bramkarze ćwiczyli pod okiem Józefa Młynarczyka, a pozostałych trener Marcin Dorna podzielił na dwie grupy.

 

Jedną stanowili ci, którzy większość czasu spędzili w piątek na boisku i dla nich znacznie lżejszy trening polegał głównie na rozbieganiu i rozluźnianiu partii mięśniowych, natomiast pozostali przez półtorej godziny trenowali bardziej intensywnie, pracując zwłaszcza nad zagraniami ofensywnymi.

 

W trakcie zajęć urazu łydki doznał Igor Łasicki, ale nie wygląda to na coś groźniejszego. Po godzinie, reprezentanci z pierwszej grupy podeszli do kibiców, obdarowując ich specjalnie przygotowanymi na ten turniej materiałami reklamowymi jak plakaty, proporczyki, wydawnictwa prasowe czy zdjęcia i rozdawali liczne autografy.

 

Reprezentacja Polski przygotowuje się do drugiego spotkania w grupie A, w którym również na Arenie Lublin zmierzy się ze Szwecją. Mecz odbędzie się w poniedziałek o godz. 20.45. Szwedzi w swoim pierwszym meczu bezbramkowo zremisowali w Kielcach z Anglikami.

 

 

Żeby wziąć udział w Wygraj Euro wystarczy zarejestrować się TUTAJ.

Więcej szczegółów na temat gry przeczytasz TUTAJ.

 

Mistrzostwa Europy U-21 będą transmitowane na sportowych antenach Polsatu w dniach 16–30 czerwca.

ŁK, PAP

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze