zAAz i spółka w nowym klubie. Utalentowane panie w Dynasty Gaming

E-sport
zAAz i spółka w nowym klubie. Utalentowane panie w Dynasty Gaming
fot. HLTV.org

Najlepsza kobieca drużyna Counter-Strike’a: Global Offensive na świecie zmieniła barwy klubowe. Zawodniczki dotychczas reprezentujące Team Secret przywdziały trykoty Dynasty Gaming.

Powiedzieć, że Zainab ‘zAAz’ Turkie i spółka zdominowały żeńską scenę CS:GO, to nie powiedzieć nic. Dziewczyny na licznych zwycięstwach zbudowały sobie markę najbardziej rozpoznawalnych twarzy wśród wszystkich zawodniczek na świecie. Z Team Secret związane były od marca ubiegłego roku, w tym czasie wygrywając m.in. Intel Challenge Katowice, zdobywając mistrzowski tytuł ESWC czy złote medale Copenhagen Games. Jak się okazuje, dobre wyniki nie wystarczyły, by współpraca z organizacją była kontynuowana. – Spędziłyśmy wspaniałe chwile w Secret i dziękujemy klubowi za ten czas. Życzę im powodzenia w przyszłości – ogłosiła zAAz tuż po pożegnaniu. – Oczywiście to nie koniec naszej przygody. Już niedługo ogłosimy nas nowy dom – dodała.

 

Stało się. Faktycznie, tylko dwa dni czekaliśmy, by poznać nowe barwy dziewczyn. Formacja trafiła pod skrzydła Dynasty Gaming i już w nowych trykotach pojawiła się na DreamHacku Summer, by rozegrać zawody ESU Masters 2017. W Jönköping Turkie wraz z kompankami wygrały już dwa mecze: z BootKamp oraz expert. I prawdopodobnie idą po zdobycie kolejnego trofeum do wypakowanej po brzegi gabloty.

 

Skład Dynasty Gaming:

Ksenia "vilga" Kluenkova

Sweden Julia "juliano" Kiran

Sweden Zainab "zAAz" Turkie

Denmark Michaela "mimi" Lintrup

Russia Anna "Ant1ka" Ananikova

Szymon Groenke, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze