Euro U21: Słowacja - Anglia. Transmisja w Polsacie Sport

Piłka nożna
Euro U21: Słowacja - Anglia. Transmisja w Polsacie Sport
fot. PAP

W pierwszym meczu drugiej kolejki fazy grupowej mistrzostw Europy U-21 zmierzą się reprezentacje Słowacji i Anglii. Nasi południowi sąsiedzi mogą w tym spotkaniu zapewnić sobie awans do półfinału, aby tak się stało potrzebują zwycięstwa z Anglikami i remisu w starciu Polaków ze Szwedami. Transmisja spotkania Słowacja - Anglia w Polsacie Sport.

Słowacy doskonale rozpoczęli mistrzostwa wygrywając z Biało-Czerwonymi w meczu otwarcia. Teraz będą chcieli pójść za ciosem i pokazać, że nieprzypadkowo grają w polskim turnieju. Na nasze nieszczęście w pierwszym meczu pokazali, że potrafią grać zdyscyplinowanie w obronie i skutecznie przeszkadzać rywalom w konstruowaniu ataków. To  może okazać się kluczowe w spotkaniu z Anglikami, którzy w swoim pierwszym starciu grupowym ze Szwedami pokazali, że mają problemy ze sforsowaniem dobrze zorganizowanego bloku obronnego.

Po remisie z drużyną ze Skandynawii media w Wielkiej Brytanii krytykowały drużynę prowadzoną przez Aidy'ego Boothroyda stwierdzając, że gdyby nie dobra postawa bramkarza Jordana Pickforda, który obronił rzut karny, to Anglicy ponieśliby klęskę. Teraz zawodnicy będą chcieli udowodnić, że potrafią zagrać na podobnym poziomie jak ich młodsi koledzy, którzy w czerwcu zdobyli tytuł mistrzów świata do lat 20.

Jeżeli Słowacja wygra będzie o krok od półfinału, a może nawet być pewna awansu, jeżeli Polska zremisuje ze Szwecją. W przypadku innego wyniku sprawa awansu będzie cały czas otwarta.

Transmisja spotkania Słowacja - Anglia od godziny 17:45 w Polsacie Sport i na Ipla.tv. Komentują: Piotr Przybysz i Czesław Michniewicz.

 

Żeby wziąć udział w Wygraj Euro wystarczy zarejestrować się TUTAJ.

Więcej szczegółów na temat gry przeczytasz TUTAJ.

 

Mistrzostwa Europy U-21 będą transmitowane na sportowych antenach Polsatu w dniach 16–30 czerwca.

ŁK, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie