W czwartek konferencja przed Polsat Boxing Night!

Sporty walki
W czwartek konferencja przed Polsat Boxing Night!
fot. Cyfrasport

Już 22 czerwca w czwartek o godzinie 15.00 odbędzie się konferencja prasowa przed Polsat Boxing Night. W Ergo Arenie pojawią się promotorzy oraz bohaterowie sobotniego wydarzenia. Transmisja w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

Gala Polsat Boxing Night odbędzie się już w najbliższą sobotę w gdańskiej Ergo Arenie. Zanim jednak Tomasz Adamek, Krzysztof Głowacki, Maciej Sulęcki czy Ewa Brodnicka wejdą do ringu, pojawią się na konferencji prasowej. Będziemy mogli usłyszeć, jak przebiegły przygotowania bohaterów, co myślą o swoich przeciwnikach i jak planują rozwiązać swoje pojedynki. Całe wydarzenie rozpocznie się o godzinie 15.00, a będzie można je śledzić w Polsacie Sport oraz na Polsatsport.pl.

O gali PBN 7 - Nowe Rozdanie:

Gala odbędzie się 24 czerwca w gdańskiej Ergo Arenie. W walce wieczoru PBN 7 do ringu powróci były mistrz świata kategorii półciężkiej i junior ciężkiej – Tomasz Adamek (50-5, 30 KO), który zmierzy się z australijskim królem nokautu Solomonem Haumono (24-3- 2, 21 KO).

Przed starciem "Górala" kibice zobaczą pojedynek byłego mistrza świata Krzysztofa Głowackiego (26-1, 16 KO), który zmierzy się z niepokonanym Turkiem Hiznim Altunkayą (29-0, 17 KO).

W Ergo Arenie po raz kolejny zaboksuje także Mateusz Masternak (38-4, 26 KO). Były mistrz Europy kategorii junior ciężkiej ma przed sobą arcytrudne wyzwanie – jego rywalem w Gdańsku będzie niewygodny i mocno bijący Ismajił Siłłach (25-3, 19 KO), srebrny medalista mistrzostw świata w boksie olimpijskim.

W karcie walk nie zabrakło miejsca dla jednego z najbardziej perspektywicznych bokserów wagi super półśredniej na świecie Macieja Sulęckiego (24-0, 9 KO). "Striczu" będzie faworytem konfrontacji z Damianem Bonellim (24-1, 21 KO), ale Argentyńczyk z wielką przyjemnością pokrzyżuje plany Polaka. MB Promotions nie zapomina również o promocji kobiecego pięściarstwa. 24 czerwca szansę na
zaprezentowanie swoich umiejętności otrzyma świeżo upieczona mistrzyni świata Ewa Brodnicka (13-0, 2 KO).

W Gdańsku zobaczymy również występy niepokonanych - Łukasza Wierzbickiego (12-0, 6 KO) w konfrontacji z Robertem Tlatlikiem (20-0, 14 KO), a także świetnie rokującego i mocno bijącego Adama Balskiego (9-0, 7 KO), który skrzyżuje rękawice z byłym pretendentem do tytułu mistrza świata Łukaszem Janikiem (28-3, 15 KO). Pikanterii karcie walk dodaje również rewanżowe starcie Norberta Dąbrowskiego (20-6- 1, 8 KO) z Robertem Talarkiem (17-12- 2, 11 KO).

 

Bilety na galę PBN 7 dostępne na ebilet.pl. [TUTAJ]

 

Zamów PPV na galę PBN 7 w jakości HD! [TUTAJ]

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze