De Giorgi przed i po Lidze Światowej. Znajdź różnice

Siatkówka

Fefe zaimponował mi swą postawą. Nawet w tych krytycznych momentach on nie zmieniał się, jako człowiek, nie zmieniał też modelu prowadzenia drużyny – powiedział Łukasz Kadziewicz w programie Polska 2017. Czy porażka w Lidze Światowej osłabiła entuzjazm nowego selekcjonera reprezentacji Polski?

W programie Polska 2017 prowadzący Krzysztof Wanio zaproponował ekspertom i widzom zabawę. Znajdź różnicę w dwóch zdjęciach  selekcjonera Ferdinando De Giorgiego. Pierwszą fotografię wykonano w dniu debiutu – 20 maja, drugą – niespełna miesiąc później, 18 czerwca po porażce ze Stanami Zjednoczonymi w Lidze Światowej.

 

 

– Niestety widzę różnicę, ale przyznam, że Fefe zaimponował mi swą postawą. Nawet w tych krytycznych momentach on nie zmieniał się, jako człowiek, nie zmieniał też modelu prowadzenia drużyny. To samo obserwowaliśmy w klubie, w Kędzierzynie i to samo w reprezentacji. Ten spokój może imponować, bo widziałem kilku trenerów, naprawdę wielkie nazwiska, którzy tracili kontrolę, gdy czuli, że stoją krok nad przepaścią. Fefe też stanął nad przepaścią w meczu ze Stanami Zjednoczonymi, i mimo, że jego drużyna uległa, on charakterologicznie pokazał mi się z jak najlepszej strony – powiedział Łukasz Kadziewicz.

 

– Pierwsze moje spostrzeżenie, jeśli chodzi o to zestawienie zdjęć jest takie, że Ferdinando De Giorgi reaguje uśmiechem, gdy ma przed sobą mikrofon Polsatu – zażartował Janusz Uznański.

 

– Stephane Antiga w pierwszym sezonie pracy również nie awansował do turnieju finałowego Ligi Światowej. De Giorgi też eksperymentował, być może w tych eksperymentach zabrakło trochę konsekwencji, ale myślę, że dopiero czas i historia właściwie je oceni i że powtórzy się rok 2014 – dodał rzecznik PZPS.

 

Dyskusja w załączonym materiale wideo.

RM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze