Polsat Boxing Night: Sulęcki zmiażdżył rywala!

Sporty walki

Maciej Sulęcki (25-0, 10 KO) wygrał w wielkim stylu swoją walkę na gali Polsat Boxing Night 7 - Nowe Rozdanie! Pewnie pokonał Damiana Ezequiela Bonellego (24-2, 21 KO) przez TKO w trzeciej rundzie. Argentyńczyk trzy razy lądował na deskach. - Tak kończy argentyński król nokautu... na macie - podsumował to komentator Andrzej Kostyra.

Początkowo rywalem Sulęckiego miał być Rocky Jerkić, ale z powodu kontuzji jego miejsce w karcie walk zajął Bonelli. Argentyńczyk przyleciał do Polski z wielkimi nadziejami na sprawienie sensacji, bo tak trzeba nazwać jego ewentualne zwycięstwo. Nie miał jednak większych szans...

 

Bonelli od początku pokazał, że ma sporo luk w swojej obronie. Sulęcki już praktycznie w pierwszej akcji kapitalnie skontrował Argentyńczyka. Później walczył bardzo spokojnie, punktował i nie pozwalał rywalowi na wiele.

 

W drugiej rundzie Bonelli po raz pierwszy wylądował na deskach! W kolejnej rundzie Sulęcki po raz kolejny posłał rywala na deski. Bonelli miał problemy, ale "Striczu" spokojnie czekał i się doczekał. Trafił mocnym lewym sierpowym, po którym Argentyńczyk jakimś cudem wstał. Po chwili jednak jego narożnik uratował mu nieco zdrowia, rzucając ręcznik. Tak była pewna wygrana Sulęckiego!

MC, jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze