W sumie w Dream Teamie półfinałów widnieje sześciu hiszpańskich zawodników oraz pięciu rodem z Niemiec.

 

Bohaterem reprezentacji Niemiec został Julian Pollersbeck, który w konkursie rzutów karnych obronił dwie „jedenastki”. Ci, którzy postawili na niemieckiego golkipera wzbogacili się o 11 oczek.

 

W linii obrony znalazło się miejsce dla dwóch Hiszpanów, ale to defensor reprezentacji Niemiec, Jeremy Toljan zgromadził najwięcej punktów, ponieważ zanotował asystę przy pierwszej bramce swojej drużyny.

 

Absolutnie największe show w półfinałach zrobił Saul Niguez, który praktycznie w pojedynkę zapewnił Hiszpanom awans do wielkiego finału. Utalentowany pomocnik zapisał na swoim koncie hat-tricka, a ci, którzy wytypowali go do podstawowego składu wzbogacili się o aż 19 punktów. W tej formacji znalazło się miejsce jeszcze dla trzech Hiszpanów oraz jednego reprezentanta Niemiec. Każdy z nich przy swoim nazwisku zapisał 7 oczek za odnotowane asysty przy bramkach.

 

Dwóch napastników stanowią reprezentanci naszych zachodnich sąsiadów. Zarówno Davie Selke oraz Felix Platte wpisali się na listę strzelców i dzięki nim Niemcy mogli doprowadzić do rzutów karnych.

 

Finał Niemcy - Hiszpania odbędzie się 30 czerwca o 20:45.

 

Oto najlepsza jedenastka półfinałów:

 

Żeby wziąć udział w Wygraj Euro wystarczy zarejestrować się TUTAJ.

Więcej szczegółów na temat gry przeczytasz TUTAJ.