Jak i gdzie oglądać Wimbledon 2017? Plan transmisji

Tenis
Jak i gdzie oglądać Wimbledon 2017? Plan transmisji
fot. PAP/EPA

Wimbledon 2017 rozpocznie się 3 lipca i potrwa do 16 lipca, gdy odbędzie się finał mężczyzn. Tytułu sprzed roku bronić będzie Andy Murray, nie będzie natomiast ubiegłorocznej triumfatorki wśród kobiet - Sereny Williams. Oto plan transmisji Wimbledonu 2017 na sportowych antenach Polsatu oraz w kanałach Tenis Premium.

W drabince głównej turnieju kobiet zobaczymy dwie Polki - Agnieszkę Radwańską i Magdę Linette. Z kolei w zmaganiach singlowych mężczyzn "rodzynkiem" będzie nasz najlepszy tenisista Jerzy Janowicz. Dokładne terminy meczów z udziałem Polaków poznamy w niedzielę - wtedy dowiemy się czy rozpoczną oni rywalizację w poniedziałek czy we wtorek. Wszystkie spotkania Polaków pokazywane będą w Polsacie Sport. Jeśli dwa takie mecze będą rozgrywane w tym samym czasie, to będą one pokazywane w Polsacie Sport i Polsacie Sport Extra.

Wimbledon 2017 będzie pokazywany aż na pięciu antenach - w Polsacie Sport, Polsacie Sport Extra, Polsacie Sport News, Tenis Premium 1 oraz Tenis Premium 2.

Tenisowy dzień z Polsatem Sport, Polsatem Sport News i Polsatem Sport Extra rozpoczynać będziemy codziennie o 14:00 i będziemy na londyńskich kortach aż do około 20:00. W Polsacie Sport News pokazywać będziemy zmagania z kortu nr 12. W Polsacie Sport trwać będzie relacja z kortu nr 2, natomiast w Polsacie Sport Extra z kortu nr 3.

Jeszcze więcej tenisa obecne będzie na specjalnych kanałach Tenis Premium 1 i Tenis Premium 2. Dzień z Wimbledonem rozpoczynać będziemy w Tenis Premium 1 kroniką Wimbledonu, czyli podsumowaniem poprzedniego dnia na londyńskich kortach. O 12:15 na tym samym kanale będzie piętnastominutowe studio zapowiadające kolejny dzień. O 12:30 na kanałach Tenis Premium 1 i 2 pokażemy spotkania z kortów nr 2 i nr 3. O 14:00 te mecze przeniosą się na antenę Polsatu Sport i Polsatu Sport Extra, a w Tenis Premium 1 i 2 rozpoczną się zmagania na kortach Centralnym i nr 1.

Na koniec dnia około godz. 20:30 w Tenis Premium 1 pokażemy studio podsumowujące dzień.

Najciekawsze akcje, wywiady i podsumowanie dnia będą dostępne przez cały turniej na portalu Polsatsport.pl.

Mecze Wimbledonu 2017 komentować będą: Dawid Olejniczak, Tomasz Tomaszewski, Marcin Muras, Tomasz Lorek, Katarzyna Nowak, Justyna Kostyra, Krzysztof Wanio, Filip Gawęcki i Marek Furjan.

Szczegółowe plany transmisji z kolejnych dni na Wimbledonie podawane będą na bieżąco na stronie Polsatsport.pl.

MM, psl, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie