"Janowicz nie może mnie obrazić"

Tenis

Jerzy Janowicz nie chciał rozmawiać z dziennikarzami na ostatniej konferencji prasowej, ponieważ nie odpowiadała mu obecność jednego z nich. - Nie chcę pracować z tym typem, bo wiem, jaką jest mendą i tyle - powiedział. Co na to wspomniany dziennikarz?

"Jeden z kolegów zasugerował, że mógłbym skierować sprawę do sądu. Nie skieruję, bo nie czuję się obrażony. Jerzy Janowicz nie może mnie obrazić" - napisał Artur Rolak na łamach serwisu tenisklub.pl.

 

Podczas poniedziałkowej konferencji prasowej Janowicz poprosił Rolaka, by wyszedł z sali, bo nie ma ochoty z nim rozmawiać. Ten zaznaczył, że wykonuje swoją pracę i zaproponował, iż w ramach kompromisu może nie zadawać pytań. Tenisista nie przystał na to i zwrócił się do reszty dziennikarzy, by oni poprosili Rolaka a o opuszczenie sali. Nikt nie podjął tematu, więc Janowicz po prostu wyszedł...

 

W pierwszej rundzie Wimbledonu "Jerzyk" pokonał Denisa Shapovalova 6:4, 3:6, 6:3, 7:6. Polak po raz pierwszy od 2015 roku awansował do drugiej rundy w Wielkim Szlemie. W kolejnej rundzie zmierzy się z Lucasem Pouille.

 

W załączonym materiale skrót meczu Jerzego Janowicza.

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze