Porażka Virtus.pro! Immortals górą w wyrównanym pojedynku

Inne
Porażka Virtus.pro! Immortals górą w wyrównanym pojedynku

Starcie Virtusów w ramach ESL One w Kolonii stało pod wielkim znakiem zapytania i wielu fanów liczyło na zwycięstwo Virtusów w tym meczu. Niestety, nie tym razem.

Początek meczu nie wskazywał na to, że Virtusi będą mieli jakiekolwiek problemy. Wygrana pistoletówka i kolejne trzy rundy dały im prowadzenie 4-0 i wydawało się, że będą przeć do przodu jak burza. Niestety, Immortals szybko doprowadziło do wyrównania i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 7:8 dla przeciwników. Przez kilka kolejnych rund dochodziło do wyrównanych wymian ciosów, jednak Immortals "przycisnęło" VP w ostatnich rundach na Cobblestone i pokonało doświadczonych zawodników z Polski.

Virtus.pro 12:16 Immortals – Cobblestone

Było to pierwsze starcie w ramach ESL One odbywającego się w Kolonii. Rozkład meczów jest uzupełniany i aktualizowany na bieżąco, więc jeszcze nie znamy dokładnego rozplanowania meczów na evencie, jednak należy spodziewać się kolejnego meczu Virtus.pro prawdopodobnie w środę bądź we wtorek w godzinach wieczornych. W fazie grupowej znajduje się 16 drużyn, z czego 8 najlepszych znajdzie się w fazie playoff.

Bartłomiej Kuczyński

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze