Final Six Ligi Światowej: Rosja - Kanada. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
Final Six Ligi Światowej: Rosja - Kanada. Transmisja w Polsacie Sport
fot. CyfraSport

Rosja i Kanada otworzą zmagania siatkarzy w drugim dniu Final Six Ligi Światowej w Kurytybie. Podopieczni Stephane'a Antigi muszą wygrać, by przedłużyć swoje nadzieje na awans do półfinału. Transmisja meczu Rosja - Kanada w Polsacie Sport.

Kanadyjczycy rozpoczęli rywalizację w Final Six od porażki 1:3 z gospodarzami imprezy - Brazylijczykami. W każdym z setów podopieczni Stephane'a Antigi toczyli jednak twardą rywalizację z mistrzami olimpijskimi, a dobra postawa dała im zwycięstwo w drugim secie, którego wygrali do 17. W całym meczu to gospodarze  byli jednak górą i Kanada musi wygrać z Rosją, by przedłużyć swoje nadzieje na awans do półfinału.

Jeśli to Rosjanie wygrają dzisiaj w Kurytybie, to automatycznie wyrzucą Kanadyjczyków z turnieju i zapewnią sobie grę o medale Ligi Światowej. W tej edycji prestiżowych rozgrywek obie ekipy nie miały okazji zagrać bezpośredniego meczu, a ostatnia potyczka Rosji z Kanadą miała miejsce przed rokiem. Wtedy Kanadyjczycy nie mieli jeszcze na ławce trenera Antigi i przegrali ze Sborną gładko 0:3. W środowy wieczór Rosjanom już tak łatwo nie pójdzie...

Transmisja meczu Rosja - Kanada od 19:55 w Polsacie Sport.

psl, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie