Lukaku odwiedził Pogbę! "Widzimy się jutro na treningu" (WIDEO)

Piłka nożna
Lukaku odwiedził Pogbę! "Widzimy się jutro na treningu" (WIDEO)
fot. Youtube

Romelu Lukaku ma w najbliższych dniach zostać piłkarzem Manchesteru United. Klub poinformował na Twitterze, że osiągnięto porozumienie z Evertonem. Belg postanowił osobiście poinformować o tym swojego przyjaciela i nowego klubowego kolegę Paula Pogbę. Francuz nie mógł uwierzyć.

Jeżeli potwierdzą się przypuszczenia mediów Lukaku będzie kosztował około 85,5 mln euro. Stanie się zatem piątym najdroższym piłkarzem w historii.

- Manchester United z przyjemnością ogłasza, że osiągnięto porozumienie z Evertonem w sprawie transferu Romelu Lukaku z zastrzeżeniem testów medycznych i warunków indywidualnych kontraktu" - głosi komunikat "Czerwonych Diabłów" na Twitterze.

Lukaku już wcześniej dobrze znał się z innym piłkarzem Manchesteru, Pogbą. Zeszłe wakacje spędzili razem w Miami, gdzie m.in. grali w koszykówkę.Teraz Belg postanowił osobiście powiedzieć o swoim transferze Francuzowi. Odwiedził go w jego posiadłośści i oznajmił, iż jutro spotkają się na treningu.

- Co?! Mówisz poważnie? - zapytał z niedowierzaniem Pogba.Obaj świetnie dogadują się poza boiskiem, ciekawe czy ich współpraca na murawie będzie równie owocna.

IM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie